| Merknaam: | Hilbo |
| Model Number: | AZ31 AZ61 AZ91 |
| MOQ: | 100Kg |
| Price: | USD10~30/KGS |
| Delivery Time: | 5-10 dagen |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
Magnesiumlegering biedt uitstekende lichtheid, bewerkbaarheid, corrosiebestendigheid, schokabsorptie, dimensionale stabiliteit en slagvastheid — ver superieur aan andere materialen. Deze kenmerken maken magnesiumlegeringen geschikt voor een breed scala aan gebieden, waaronder transport, elektronica, medische apparaten en de algemene industrie. Deze trend blijft groeien, met name in 3C-producten (computers, consumentenelektronica, communicatie), hogesnelheidstreinen, auto's, fietsen, ruimtevaart, architecturale decoratie, handgereedschap en medische revalidatieapparatuur. Magnesiumlegering heeft sterke toepassingsvooruitzichten en een groot potentieel, waardoor het een van de belangrijkste ontwikkelingsrichtingen voor nieuwe materialen in de toekomst is.
| Legeringselement | Type | Chemische samenstelling % | Andere elementen (subtotaal) | Andere elementen (totaal) |
|---|---|---|---|---|
| MgAlZn | AZ31B | Balans Al 2,5–3,5, Zn 0,6–1,4, Mn 0,1–0,2, Si ≤0,08, Fe ≤0,003, Ca ≤0,04, Cu ≤0,01, Ni ≤0,001 | ≤0,05 | ≤0,30 |
| MgAlZn | AZ40M | Balans Al 3,0–4,0, Zn 0,2–0,8, Mn 0,15–0,5, Si ≤0,10, Fe ≤0,05, Cu ≤0,05, Ni ≤0,005, Be ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,30 |
| MgAlZn | AZ80A | Balans Al 7,8–9,2, Zn 0,2–0,8, Mn 0,12–0,5, Si ≤0,10, Fe ≤0,005, Cu ≤0,05, Ni ≤0,005 | — | ≤0,30 |
| MgAlZn | AZ91D | Balans Al 8,5–9,5, Zn 0,45–0,9, Mn 0,17–0,4, Si ≤0,08, Fe ≤0,004, Cu ≤0,025, Ni ≤0,001, Be 0,0005–0,003 | ≤0,01 | ≤0,30 |
| MgMn | M2M | Balans Al ≤0,20, Zn ≤0,30, Mn 1,3–2,5, Si ≤0,10, Fe ≤0,05, Cu ≤0,05, Ni ≤0,007, Be ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,20 |
| MgZnZr | ZK61M | Balans Al ≤0,05, Zn 5,0–6,0, Mn ≤0,10, Zr 0,3–0,9, Si ≤0,05, Fe ≤0,05, Cu ≤0,05, Ni ≤0,005, Be ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,30 |
| MgMnRe | ME20M | Balans Al ≤0,20, Zn ≤0,30, Mn 1,32–2,2, Ce 0,15–0,35, Si ≤0,10, Fe ≤0,05, Cu ≤0,05, Ni ≤0,007, Be ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,30 |
De weergegeven waarden zijn maximale limieten, tenzij een bereik is gespecificeerd. Balans verwijst naar het resterende magnesiumgehalte.
We hebben geavanceerde productielijnen voor spuitgieten, extrusie, smeden, walsen en gieten, samen met precisie-testapparatuur. We kunnen een verscheidenheid aan magnesiumlegeringstypes en magnesiumlegeringsproducten produceren, en hebben geëxtrudeerde platen van hoogwaardige magnesiumlegering ontwikkeld. Door de zuivering van gewoon magnesium kan de zuiverheid van magnesium tot 99,99% worden verhoogd.
De productie van magnesiumlegering gieten kan worden aangepast aan uw eisen. Het technische proces is uitstekend, en de extrusieproductie omvat een verscheidenheid aan staven zonder dat er uit het buitenland hoeft te worden gekocht. Extrusie-gietproducten zijn gemakkelijk te vormen, verbruiken weinig energie en helpen productiekosten te besparen.
Ons bedrijf heeft een verwerkingsfabriek en een transportbedrijf. De verwerkingsafmetingen zijn nauwkeurig en kunnen voldoen aan uw algemene vereisten voor verwerkingsafmetingen.
Onze personeelsleden voor magnesiumsmeltingstechnologie hebben meer dan 15 jaar ervaring. Van de selectie van primaire materialen tot de smeltverwerking, we beschikken over rijke ervaring en volwassen beheerstechnieken.
We hebben technische onderzoeks- en ontwikkelingsmogelijkheden in magnesium-ingots en magnesiumlegering extrusieproducten. We zijn een toonaangevend bedrijf in de productie van magnesiumlegeringen.
We hebben ISO9001 en ISO14001 certificaten behaald, waarmee we ons kwaliteitsmanagementsysteem van de onderneming standaardiseren en verbeteren.
Wij zijn een directe fabrikant gevestigd in de provincie Guangdong, en we beschikken over onze eigen apparatuur.
Ja. De producten die op de website worden getoond, zijn slechts gangbare of eerdere typen. We kunnen nieuwe producten leveren volgens uw eisen of tekeningen.
Maak je geen zorgen. We kunnen technische begeleiding leveren samen met onze producten.
Verschillende monsters worden gratis aangeboden om langdurige zakelijke relaties op te bouwen en onze klanten de kwaliteit van onze producten te laten verifiëren.
Onze fabriek heeft CE-, ISO-, RoHS- en UL-certificering behaald.